fot. Aneta Nowakowska Photography

Na mojej drodze napotkałam wspaniałych Klientów coachingowych oraz Uczestników warsztatów.

Jestem wdzięczna za każde spotkanie!

Towarzyszyć na drodze rozkwitania, transformacji, znajdywania „wewnętrznych diamentów”, nabierania nowych perspektyw, ponownego odczuwania ciała to doprawdy prawdziwy zaszczyt i niezwykła radość!

Być może zastanawiasz się, jakie wrażenia mają Ci, z którymi współpracowałam?

Tu znajdziesz kilka opinii osób, które doświadczyły sesji coachingowych ze mną oraz tych, którzy byli na moich warsztatach.

Na dole strony znajdziesz także rekomendacje Kåre Landfalda – twórcy Zen Coachingu.

„Marto, coaching z Tobą był uwalniający:-) Dziękuję za Twoją uważność, za wsparcie i wiarę we mnie, dzięki którym odważyłam się otworzyć. Dziękuję, że przeszłaś to ze mną, że dałaś mi czas i przestrzeń i znalazłaś właściwe pytania:-) Ze spotkania z Tobą wyszłam wzmocniona, z poczuciem spokoju, siły i radości z powodu świeżo odzyskanej wolności.”
Iza

„Marta, Twoje ciepło, wyrozumiałość i umiejętność cieszenia się z małych rzeczy otwiera serca innych i napełnia nadzieją, że kiedyś też mogę być taka jak Ty: przepełniona spokojem, radością, miłością do sobie i innych. W pełni mogę Cię polecić jako coacha osobom, które nie mogą odnaleźć kontaktu z samym sobą, szukają wewnętrznego spokoju i wyciszenia. I to przyzwolenie z Twojej strony na słabsze momenty, bez negatywnego oceniania…bezcenne. Jest w Tobie MOC 🙂 „
Agnieszka

„Jedne osoby na które trafiamy w naszym życiu dają nam bezpośrednią radość, inne dyskomfort, dzięki któremu ostatecznie odkrywamy radość. Znajomość z Martą na początku była dla mnie jednym i drugim. Z jednej strony coś podpowiadało mi by skorzystać z jej wsparcia a z drugiej w czasie pierwszych dwóch sesji czułem irytację słysząc serdeczność, spokój i ciepło płynące z jej zaangażowania. Marty anielski sposób bycia poruszał we mnie „złe demony”. Dziwne, ale prawdziwe. Podczas trzeciej sesji coś we mnie pękło. Niebywały spokój Marty i jej przenikliwość pomogły mi dotknąć emocji tłumionych przeze mnie przez lata. Ogromna fala (tsunami) radości, spokoju i miłości do ludzi (włączając Martę 🙂 wymyła stare bolesne wspomnienia, które wcześniej okradały moje codzienne życie z naturalnego piękna i entuzjazmu. Mój umysł stał się spokojniejszy, bardziej uważny oraz wrażliwszy na siebie i innych.  Słowa Marty – Powiedz sobie TAK! Swoim marzeniom, emocjom, potrzebom, tęsknotom. Daj im „miejsce” a dzięki temu „zadzieją się cuda”! – pięknie opisują jak wygląda sesja coachingowa. Marta dzięki swojej niespotykanej empatii, w niesamowicie subtelny sposób pozwala tworzyć dla osoby „coachowanej” magiczną przestrzeń dla rozmowy z własnymi emocjami. Tylko lub aż tyle potrzeba by zadziały się CUDA.* * (UWAGA! słowo to kryje w sobie o wiele więcej niż myślimy gdy tylko pozwolimy mówić naszym emocjom. Mając obok siebie takiego coacha cały proces staje się naturalnie prosty). Marto, dziękuję, że jesteś :)”
Arek

„W czasie naszego cyklu sesji coachingowych wydarzyło się w moim życiu wiele cudów zainspirowanych naszą pracą! Zobaczyłam, jakie granice „bezpieczeństwa” wyznaczyłam sobie w którymś momencie w życiu, jak one mnie ograniczają, jak życie w tym zamknięciu straciło smak. Odkryłam, że są w życiu rzeczy, dla których chcę dać z siebie wysiłek, a nawet więcej – poświecić się, oddać spokój, nawet zdrowie jeśli trzeba. A już myślałam, że nie ma nic takiego… Już nie boję się czuć, nie boję się „złych” wydarzeń! Chcę znów żyć, ruszać się, śmiać i tańczyć, wychodzić do ludzi, ciekawić się, poznawać, eksperymentować, rozwijać nawet w trudzie. Weszłam w kontakt z taką energią we mnie, że chcę być sexy – wyglądać, ubierać się, malować, poruszać, zachowywać; inaczej patrzę też na mężczyzn. Choć był czas, że byłam przytoczona, „skażona” dorosłością, odzyskałam dawną młodą energię, spontaniczność. Nauczyłam się wspierać siebie poprzez ciało, czytać znaki wysyłane przez ciało, ale nie winić siebie, jeśli czasem ciało dostanie trochę mniej, np. zjem kanapkę zamiast obiadu lub odreagowuję stres w ciele. Zobaczyłam jak mądry jest mój mąż. Uczę się odpuszczać kontrolę. !!!Dziękuję!!!”
Agnieszka

„W trakcie naszego cyklu sesji bardzo wspierające było kierowanie przez Martę naszej wspólnej uwagi na moje ciało, dzięki czemu mogłam trochę odczepić się od czysto umysłowego postrzegania różnych zagadnień. Umysł był już w tym momencie tak zapętlony, że sam już nie mógł odróżnić prawdy od zmyślenia, a podejście od strony ciała, które Marta inicjowała pytaniami, dawało mi szansę obejść to. Nieocenione były spostrzeżenia Marty na temat zewnętrznych przejawów mojego samopoczucia w związku z tym, co mówiłam czy myślałam. Np. gdy zmieniam myślową perspektywę, a ona zauważała, że się rozluźniam na twarzy lub odwrotnie – że się spinam. To była wskazówka niedostępna dla mnie, natomiast dostępna dzięki obecności drugiej, skupionej na mnie osoby – Marty. Wspierała mnie też życzliwość Marty, radowanie się razem ze mną, generalnie dzielenie pozytywnych emocji, ale dystansowanie się (i mnie) od strachu, poczucia beznadziei. Znajdowałam w Marcie delikatność, a jednocześnie oparcie. Czułam się też bezpiecznie, że w zasadzie każdy temat mogę poruszyć i po pierwsze nie skrzywdzi mnie, a po drugie nic mi się przy niej nie stanie. Dużo uwagi z Marty strony w każdym momencie, pełne zaangażowanie, wyczucie właściwego momentu na właściwe pytanie, otwierające nowe perspektywy. Wspaniały z Marty coach :-)”
Aga

„Jest to dla mnie wielka przyjemność, żeby bardzo ciepło i serdecznie rekomendować Martę zarówno jako Coacha i jako trenera medytacji Osho. Współpracuje z Martą od ponad roku jako trenujący się Coach w podejściu Zen Coachingu, i w myślach codziennie dziękuję za jej profesjonalizm, wiedzę, empatię i przede wszystkim jej wielkie, wspaniałe serce. Zawsze mogłem liczyć na jej cudowne, łagodne wsparcie i nie mógłbym sobie życzyć lepszego i bardziej uprzejmego towarzysza na tej drodze. Z całego serca rekomenduje Martę jako Coach.”
Emil

„Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w warsztacie prowadzonym przez Ciebie Marta. Sam temat jak i sposób prowadzenia jest niesamowity i polecam każdemu. Przekazujesz niesamowicie dużo ciepła, dobra i potężną dawkę pozytywnej energii. Dziękuję” 
Małgorzata

Marta jest niezwykła i jej przenikliwość oraz osadzenie w „tu i teraz” są ogromnie inspirujące! Dzięki pracy z nią jestem bliżej siebie, lepiej rozumiem zarówno na poziomie umysłu, jak i ciała. Mam w sobie większą odwagę do wyrażania tego, jaką naprawdę jestem, bez względu na to jak to mogą oceniać inni. Marta dała mi niezwykłą motywację do tego jak mogę o siebie dbać i jak siebie słuchać. Jest w niej ogrom pozytywnej energii, którą z wielką ochotą dzieli się z innymi. Dziękuję Ci Martuś za to, że mogłam spędzić z Tobą tak intensywnych kilka dni, które pracują we mnie do dzisiaj!”
Ania

„Dziękuję za spotkanie warsztatowe „o wdzięczności „. Dzięki temu spotkaniu zobaczyłam jak wiele posiadam.. co mogłoby się wydarzyć gdybym to utraciła.. zajrzałam w głąb siebie, wciąż poznaje siebie i jest to niesamowita podróż.. Jestem wdzięczna tobie Marta za ten piękny, wyjątkowy czas… I polecam wszystkim spotkania z Martą, bo to niesamowita osoba z potencjałem, dobrą energią, cudownym uśmiechem i radością, którą zaraża innych ludzi i powoduje że po jej zajęciach chce się wciąż więcej i więcej.”
Grażyna

„Uczestniczyłam w kilku spotkaniach Zen Coachingowych, lecz pierwsze spotkanie, które właśnie Ty prowadziłaś Marto było dla mnie nieoczekiwanym skokiem w niekończące się cuda i zaskakującym, trwającym do dzisiaj spotykaniem samej siebie, takiej do której nie miałem wcześniej dostępu. Nie miałam dostępu bo nie patrzyłam we właściwym kierunku i nie rozumiałam tego co widziałam. Jestem przekonana, że pracując z wdzięcznością można wystrzelić w kosmos i doświadczyć zdumienia poznając co tak na prawdę się kryje pod tym słowem i poznać jak bardzo bywamy powierzchowni w swoich odczuciach. Pozdrawiam pełna świadomej wdzięczności.”
Anna

„Serdecznie polecam doświadczyć odbioru rzeczywistości wg. zaproponowanych przez Martę Obrycką  ćwiczeń z zakresu Zen Coachingu, medytacji Osho. To jak smakowanie nowych potraw bez nazywania czy smakuje czy nie, bo jest inne. Odbiór rzeczywistości bez naklejek ”lubię” ”nie lubię” jest dostarczeniem sobie dostępu i poszerzeniem zakresu odbioru. (…) Cudowne, proste ćwiczenia na zachowanie równowagi między pełnionymi w życiu rolami, gdzie potrzebne jest i czerpać inspirację, i poczucie beztroski, i być troskliwą opiekunką, i skuteczną wojowniczką, i mieć te wszystkie siły, jakości zbalansowane i docenione w sobie.

Marta dokładnie, przystępnie instruuje przed, w czasie i omawia, sama demonstruje, ćwiczy z uczestnikami. To daje poczucie bezpieczeństwa i akceptacji dla nowych doświadczeń, doznań, pozwolenia sobie na przezywanie i doświadczanie. Co niezmiernie ważne, każdy intensywny proces jest zakończony wyciszaniem i integrowaniem doświadczenia. Jest na to przeznaczone bardzo dużo czasu, tak aby bezpiecznie wejść w inne aktywności zwykłego dnia. Marta bardzo dba o sferę bezpieczeństwa i fizycznego i emocjonalnego.

Polecam dla wszystkich chcących lepiej sobie radzić z codziennością, emocjami swoimi i innych, chcących lepiej poznać nieznane super funkcje naszego ciała i umysłu, oraz tych którzy chcą czerpać więcej z życia w prostych, codziennych okolicznościach.”

Tatiana

Warsztaty „Zanurzenie w prawdzie” były dla mnie magiczne, tak jak i miejsce w którym się odbywały (Czarny las). Ekspresja i naturalność Marty pozwalały na bezproblemowe podążanie za nią i bezpieczne zanurzanie się w przeróżnych medytacjach. Marta ma również umiejętność tworzenia swoistego nastroju, odpowiedniego do sytuacji. Metoda rozpracowująca temat warsztatów bardzo mi odpowiadała chociaż nie była łatwa (ale szczerość wobec samego siebie nigdy nie jest łatwa). Ponadto każda forma pracy w czasie warsztatu dostarczała mi nowych doświadczeń, a przede wszystkim włączyła mi zapał do mojego życia. Pod koniec warsztatów stwierdziłam, że życie jest fascynujące, a to że bywa trudne, to po prostu pozwala nam doświadczać i być tu i teraz prawdziwym. Poleciłabym ten warsztat osobom, które chcą się rozwijać poprzez przekraczanie swoich barier- fizycznych i psychicznych i które chcą spojrzeć na swoje trudne życie z innej strony.”
Hanna

Warsztaty wyjazdowe „ZANURZENIE W PRAWDZIE” z OSHO oraz Zen Coachingiem były dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. (…)Już od pierwszych chwil odczułem wyraźny zachwyt tym doświadczeniem, gdyż były to między innymi aktywne medytacje, które sprawiły mi wiele radości, poczucia swobody, wolności oraz braku poczucia ocen innych, czy też samego siebie w chwili wyrażania prawdziwego siebie. Prowadząca warsztaty Marta, fantastycznie zadbała o to abyśmy czuli się swobodnie i komfortowo. A jej cudowna przyjacielska aura jaką wytwarza wokół siebie, zaprasza do otwartości w pełnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Do tego wszystkiego przepiękna przestrzeń jaka nas otaczała z niezwykłą „magiczną energią” cudownie wspierała w wyrażaniu siebie.
Warsztaty były dla mnie czasem wspaniałych doświadczeń, dzięki którym uświadomiłem sobie, że świat który kreowałem wokół siebie nie był tak do końca prawdziwy jak mi się wcześniej wydawało. Były to również chwile, w których przezwyciężyłem swoje wewnętrzne blokady jak i również pokonałem własne granice, które kreował mój umysł. Był to również czas, w którym nauczyłem się postrzegać to co mnie otacza oraz to co mnie spotyka, bez jakichkolwiek ocen i oczekiwań ale z ogromną wdzięcznością i szacunkiem. Warsztaty były również dla mnie ogromną lekcją postrzegania siebie poprzez pryzmat innych, co bardzo mnie dowartościowało oraz dodało pewności siebie, za co ogromnie dziękuję wszystkim którzy współtworzyli to wydarzenie. (…) Warsztaty również są doskonała lekcją postrzegania życia w „TU i TERAZ”. Serdecznie i z całego serca polecam taką „przygodę z prawdą”, dla mnie osobiście było to wspaniałe doświadczenie, które wniosło w moje życie mnóstwo pozytywnych zmian.

Z wdzięcznością,
Tomasz

„I had a Zen Coaching with Marta and it was so much space, ease, flow and allowance all way though. I asked for contact and connection with my body in my everyday life and I really got so many gifts and GREAT reminders for ACTION! Thank you so much Marta. I deeply recomended this coach!”
Helena

Rekomendacje Kåre Landfalda – twórcy Zen Coachingu.

Marta Obrycka completed the second Zen Coaching Training in Poland with me as teacher, and received Certification as Coach in the International Zen Coaching Network (2012-2013). She is presently one of the two main organisers of the Zen Coaching Training in Poland, where I am the main teacher. In this role she also co-facilitates elements of the training, and offers individual coaching to the participants. Since completing her Zen Coaching training, Marta has been one of the most actively engaged and enthusiastic Coaches in Poland.

I know Marta as a totally dedicated, professional, creative and open-hearted coach and facilitator. She has a very rich set of skills and capacities and life experiences that support her in her role as coach and facilitator.

She has a strong ability to stay present, meet herself, take responsibility for her own feelings and reactions, and deal constructively with relational challenges – all of which are essential in the coach/teacher/facilitator roles. She is deeply committed to her own personal growth, awareness and transformation practice. She has a genuine passion for supporting others in their personal growth and in spreading consciousness in the world.

She confidently and lovingly holds space for others in the role of coach, teacher and group facilitator. She naturally creates spaces of joyfulness, loving kindness and curious exploration of any issue. As a coach and group facilitator, Marta shows confidence, naturalness and authenticity, and easily gains the trust of her clients and participants. She creates a safe and non-judgmental space where growth and transformation is strongly supported.

I also find Marta very dependable, positive and open-minded, with a strong follow-through and completion on agreements.

Her extensive training in coaching and broad experience in working with people in different roles, helps her be very creative and intuitive in the tools and approaches she makes use of as coach and facilitator.

I can highly recommend Marta for any job involving coaching, teaching and facilitation.”

Kåre Landfald

Founder of Zen Coaching, International Zen Coaching Network

ZAPRASZAM I CIEBIE do doświadczenia sesji Zen Coachingu oraz znalezienia swoich „diamentów” na warsztatach!

Jesteś tu „dlaczegoś” … może właśnie nastał czas na Twoją transformację?
Inspirującą „przygodę”? Odkrycia?
Powiedz sobie TAK!
Swoim marzeniom, emocjom, potrzebom, tęsknotom.
Daj im „miejsce” a dzięki temu „zadzieją się cuda”!
Czekam na wiadomość od Ciebie.

Umów się ze mną na bezpłatną wstępną konsultację.

Zapisz się na sesję Zen Coachingu.

Napisz dlaczego chcesz się umówić: me.ozenu.coaching@gmail.com lub zadzwoń na numer: 606 586 034
Sesje odbywają się także przez Internet, więc gdziekolwiek teraz jesteś, mieszkasz nasze spotkanie jest możliwe!
Do zobaczenia.

Czekam na wiadomość od Ciebie!

Phone
+48 606 586 034

    Administratorem danych osobowych jest Marta Obrycka Coaching z siedzibą w przy ul. Piękna 18/28 w Ełku (19-300). Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawienia.
    *pola wymagane