fot. Tatiana Pałucka stylizacja Katarzyna Gruk TWOJA SESJA

MOJA HISTORIA Z MEDYTACJAMI AKTYWNYMI OSHO

Medytacje Aktywne OSHO są w moim życiu od 2010 roku. Przez te wszystkie lata dzielę się nimi podczas różnych warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych. Przez pierwsze lata prowadziłam je wspólnie z grupą Przyjaciół jako regularne zajęcia w Warszawie. Wówczas powstał projekt „Medytacje Aktywne” oraz strona www.medytacjeaktywne.pl z treściami, jakie goszczą także tutaj.

Medytacje Aktywne OSHO prowadziłam regularnie w Warszawie a także poza Polską: we Włoszech podczas warsztatów wyjazdowych w Salo, Lago di Garda oraz wielokrotnie w Bolonii. Także w ramach międzynarodowego  „Celebrate Life Festival” w Szwecji. Odwiedziłam wiele ośrodków medytacyjnych. Moim ulubionym miejscem jest „Osho Miasto” w Toskanii.

Przeszłam międzynarodowy proces superwizji a także międzynarodowy proces certyfikacji i jestem Certyfikowanym Facylitatorem Medytacji Aktywnych Osho.

W dalszym ciągu rozwijam się różnorako w tym nurcie. Najwięcej radości dają mi długie rozmowy z tymi, którzy spędzili sporo czasu u boku Osho. Mam to szczęście, że spotykam wiele takich osób na mojej drodze, więc czerpię z różnych perspektyw.
Na co dzień również praktykuję je, choćby sama we własnym domu. Medytacje Aktywne wspierają mnie w życiu, rozpuszczaniu skutków stresu i spięć w ciele, nabieraniu jasności i lekkości, odświeżaniu ciała, poczuciu harmonii i spokoju wewnętrznego. Dodają mi wigoru, optymizmu, sprawności umysłowej i fizycznej.
Moją misją życiową jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii. Medytacje Aktywne Osho są dla mnie wspaniałą formą realizowania mojej misji, dlatego też dzielę się nimi kiedy tylko jest to możliwe.

fot. Tatiana Pałucka stylizacja Katarzyna Gruk TWOJA SESJA

Z serca zapraszam do wspólnego doświadczania Medytacji Aktywnych OSHO!

Marta Obrycka

Jeśli i Ty chcesz doświadczyć Medytacji Aktywnych Osho skontaktuj się ze mną! Znajdziemy możliwości by spełnić Twoje marzenia.

Zobacz także grafik najbliższych medytacji w zakładce „wydarzenia” oraz „sesje medytacyjne”.

Czekam na wiadomość od Ciebie!

Phone
+48 606 586 034